کدخبر : 765


فیلم آموزش ساده طراحی پوستر در فتوشاپ / حدود ۲۴ دقیقهلینک فیلم آموزش ساده طراحی پوستر در فتوشاپ از سایت آپارات: تصویر زیر را ذخیره کنید و بدونید که باید این واژه ها و کاربردهای آن ها رو بلد باشید و در پایین تر به لینک دانلود مراجعه نمایید: دانلود از سایت آپارات #آموزش طراحی پوستر #طراحی پوستر #طراحی ساده پوشتر لینک فیلم آموزش تعیین […]دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۵:۳۶

لینک فیلم آموزش ساده طراحی پوستر در فتوشاپ از سایت آپارات:

تصویر زیر را ذخیره کنید و بدونید که باید این واژه ها و کاربردهای آن ها رو بلد باشید و در پایین تر به لینک دانلود مراجعه نمایید:

اصطلاحات و کاربردهای فتوشاپ۲ copy

دانلود از سایت آپارات

#آموزش طراحی پوستر

#طراحی پوستر

#طراحی ساده پوشتر

لینک فیلم آموزش تعیین سایز و تغییر سایز صفحه طراحی در فتوشاپ:

دانلود از سایت آپارات

Share

نظرات بازدید کنندگان

  1. سلام خیلی از تصاویر شما استفاده کردم – فکر می کنم کیفیت کارتان هنوز باید بالا تر برود. احادیث و آیاتی را که زمینه دارند برای تصویری شده ، جمع آوری کردم اگر زحمت می کشید و تصویر آنهارا تهیه می کنید برایتان بگذارم.
    ضمنا تا حال لااقل از ۳۰ حدیث که بمرور در تلگرام می گذاشتید کپی گرفتم برای تهیه یک نمایشگاه عکس، امروز هم با سایت شما آشنا شدم که بیشتر مورد استفاده قرار گرفت اجرتان با خداوند بزرگ.

  2. Resources گفت:

    ۱۴reZ7 You ave made some really good points there. I looked on the web for additional information about the issue and found most individuals will go along with your views on this website.